Ons team

Improven streeft naar duurzaam resultaat. Dit doen wij met een professionele organisatie die niet gelooft in gemakkelijk succes maar in getalenteerde professionals die veel willen en kunnen bereiken. Onze consultants werken hard, beschikken over de juiste kennis en ervaring en gaan goede en duurzame relaties aan met business partners en klanten. Op deze manier leveren wij in ieder project weer een zinvolle bijdrage aan de lange termijn verbetering van de prestaties van onze klanten.

Eén bedrijfscultuur is bij Improven het gevolg van bijna honderd authentieke mensen. Gezamenlijke successen zijn het resultaat van de inzet van individuele competenties in professionele teams.

Andjnie Patti

Consultant

+31 (0) 6 22 85 48 03

Andjnie.Patti@improven.nl

LinkedIn

Andre van Hofwegen

Managing Consultant

+31 (0)6 20 49 09 82

andre.van.hofwegen@improven.nl

LinkedIn

Anne Hulsegge

Consultant

+31 (0)6 10 10 01 40

anne.hulsegge@improven.nl

Linkedin

Annelies Groenestein

Senior Consultant

+31 (0)6 82 49 80 19

annelies.groenestein@improven.nl

LinkedIn

Ashante Pocorni

Consultant

+31 (0) 6 53321199

Ashante.Pocorni@improven.nl

Linkedin

Astrid van Noortwijk

Managing Consultant

+31 (0)6 53 16 20 75

astrid.van.noortwijk@improven.nl

LinkedIn

Bart Debats

Commercieel Resource Manager

+31 (0)6 13 34 53 13

bart.debats@improven.nl

Linkedin

Dashne Faraj

Consultant

+31 (0) 88 276 3000

dashne.faraj@improven.nl

LinkedIn

Deon Nugteren

Consultant

+31 (0)6 143 917 39

deon.nugteren@improven.nl

Linkedin

Eelco Nijholt

Senior Consultant

+31 (0)6 23 26 59 93

eelco.nijholt@improven.nl

LinkedIn

Egbert Vroomman

Consultant to the Firm

+31 (0)6 52 86 06 58

egbert.vroomman@improven.nl

LinkedIn

Erik Pieterse

Senior Consultant

+31 (0)6 51 65 91 56

erik.pieterse@improven.nl

LinkedIn

Ferdi Braakman

Consultant

31 (0) 6 82 47 50 52

ferdi.braakman@improven.nl

LinkedIn

Francis Disseldorp

Secretaresse

+31 (0)6 13 35 24 26

francis.disseldorp@improven.nl

Linkedin

Frank van den Bos

Managing Consultant

+31 (0)6 20 95 64 13

frank.van.den.bos@improven.nl

LinkedIn

Gerwin van Haarlem

Senior Consultant

+31 (0)6 10 23 29 42

gerwin.van.haarlem@improven.nl

LinkedIn

Gregory van Wegberg

Senior Consultant

+31 (0)6 82 00 40 20

gregory.van.wegberg@improven.nl

Linkedin

Guido Anninga

Associate Partner

+31 (0)6 53 60 85 78

guido.anninga@improven.nl

LinkedIn

Guido Rademakers

Young Improven Consultant

+31 (0)6 82 47 98 96

guido.rademakers@improven.nl

LinkedIn

Harmen Jansen

Senior Consultant

+31 (0)6 12 09 14 36

harmen.jansen@improven.nl

Linkedin

Hester Firet

Young Improven Consultant

+31 (0)6 20 23 77 72

Hester.Firet@improven.nl

LinkedIn

Ivo Heijtel

Consultant

+31 (0)6 51 63 73 11

Ivo.Heijtel@improven.nl

Linkedin

Jacco van de Griek

Consultant

+31 (0)6 10 89 80 12

jacco.van.de.griek@improven.nl

LinkedIn

Jaleesa Breinburg

Human Resources Assistent

+31 (0)6 30 24 44 06

jaleesa.breinburg@improven.nl

linkedIn

Jan Bosman

Managing Partner

+31 (0)6 55 80 18 81

jan.bosman@improven.nl

LinkedIn

Jan van den Belt

Consultant to the Firm

+31 (0)6 53 78 40 42

jan.van.den.belt@improven.nl

Linkedin

Jessica Krischer

Consultant

+31 (0) 88 276 3000

jessica.krischer@improven.nl

LinkedIn

Joeri Visser

Young Improven Consultant

+31 (0)6 82 54 01 43

joeri.visser@improven.nl

LinkedIn

Jorian Schol

Young Improven Consultant

31 (0) 6 24 52 30 46

jorian.schol@improven.nl

LinkedIn

Jurre Tersteeg

Consultant

+31 (0)6 57 88 70 46

jurre.tersteeg@improven.nl

LinkedIn

Kirsten Timmermans

Consultant

+31 (0) 6 22 00 01 21

kirsten.timmermans@improven.nl

LinkedIn

Laszlo Nagy

Director

+31 (0)6 53 36 11 11

laszlo.nagy@improven.nl

LinkedIn

Linsey Vluggen

Consultant

+31 (0)62 22 65 375

linsey.vluggen@improven.nl

LinkedIn

Lisa Verkaik

Young Improven Consultant

+31 (0)6 22 35 74 01

lisa.verkaik@improven.nl

LinkedIn

Lisa van den Berg

Consultant

+31 (0)6 13 00 63 44

lisa.van.den.berg@improven.nl

Linkedin

Louis de Koning

Partner

+31 (0)6 53 38 06 50

louis.de.koning@improven.nl

LinkedIn

Luc Idzinga

Senior Consultant

+31 (0)6 10 89 41 73

luc.idzinga@improven.nl

LinkedIn

Léon Koolen

Managing Consultant

+31 (0)6 82 53 09 71

leon.koolen@improven.nl

LinkedIn

Léon Lasker

Senior Consultant

+31 (0)6 23 27 81 43

Léon.Lasker@improven.nl

Linkedin

Maaike Amels

Consultant

+31 (0)6 83 82 33 87

maaike.amels@improven.nl

Linkedin

Maarten Mookhoek

Senior Consultant

+31 (0)6 51 67 03 71

maarten.mookhoek@improven.nl

LinkedIn

Maarten van Weeghel

Director

+31 (0)6 12 99 95 75

maarten.van.weeghel@improven.nl

LinkedIn

Marc Hählen

Senior Consultant

+31 (0)6 53 36 25 70

marc.hahlen@improven.nl

LinkedIn

Marc Zevenboom

Senior Consultant

+31 (0)6 53 38 26 53

marc.zevenboom@improven.nl

LinkedIn

Martine Oudmaijer

Secretaresse

+31 (0)6 10 30 28 76

martine.oudmaijer@improven.nl

Linkedin

Masha Plooij-Hennequin

Sales & Marketing Director

+31 (0)6 20 60 43 25

masha.hennequin@improven.nl

Linkedin

Matthieu Hoogerwerf

Consultant

+31 (0)6 20 60 43 25

matthieu.hoogerwerf@improven.nl

LinkedIn

Michel Hoeijmans

Senior Consultant

+31 (0)6 13 36 07 21

michel.hoeijmans@improven.nl

LinkedIn

Mignon Weg

HR Advies, Marketing, Recruitment

+31 (0)6 26 95 69 90

mignon.weg@improven.nl

Linkedin

Mirjam ten Cate

Senior Consultant

+31 (0)6 10 28 50 87

mirjam.ten.cate@improven.nl

LinkedIn

Nathan Bliemert

Senior Consultant

+31 (0)6 82 74 13 73

nathan.bliemert@improven.nl

LinkedIn

Nico de Ruiter

Senior Consultant

+31 (0)6 82 60 71 05

nico.de.ruiter@improven.nl

LinkedIn

Oscar van Leeuwen

Partner

+31 (0)6 53 54 16 93

oscar.van.leeuwen@improven.nl

LinkedIn

Raagni Raktoe

Consultant

+31 (0)6 51 57 82 23

raagni.raktoe@improven.nl

LinkedIn

Ramon van den Heuvel

Partner

+31 (0)6 10 89 68 79

ramon.van.den.heuvel@improven.nl

LinkedIn

Richard Lankester

Senior Consultant

+31 (0)6 57 88 70 30

richard.lankester@improven.nl

LinkedIn

Richard van der Lee

Senior Consultant

+31 (0) 6 55 34 75 62

richard.van.der.lee@improven.nl

LinkedIn

Rick Moolenaar

Consultant

+31 (0)6 10 90 18 87

rick.moolenaar@improven.nl

Linkedin

Rik van Houten

Consultant

+31 (0) 6 220 476 15

rik.van.houten@improven.nl

LinkedIn

Sander van Meurs

Partner

+31 (0)6 13 36 42 51

sander.van.meurs@improven.nl

LinkedIn

Sjoerd Kuipers

Senior Consultant

sjoerd.kuipers@improven.nl

+31 (0)6 30 53 00 81

LinkedIn

Stijn Hubregtse

Consultant

+31 (0)6 13 35 26 35

stijn.hubregtse@improven.nl

Linkedin

Susan van Silfhout

Consultant

31 (0) 6 28 53 22 39

susan.van.silfhout@improven.nl

LinkedIn

Tanja te Pas

Human Resources Adviseur

+31 (0)6 20 95 73 46

tanja.te.pas@improven.nl

Linkedin

Tom van Nieuwkerk

Consultant to the firm

+31 (0)06 12 19 37 50

tom.van.nieuwkerk@improven.nl

LinkedIn

Viola van der Donk

Consultant

+31 (0)6 10 04 16 93

viola.van.der.donk@improven.nl

Linkedin

Willem-Jan Vos

Consultant

+31 (0) 6 5311 2324

willem-jan.vos@improven.nl

Linkedin

Wilma Oostveen

Hoofd Administratie

+31 (0) 88 276 3000

wilma.oostveen@improven.nl

Linkedin

Belangrijke wijziging voor toestemming voor cookies

Improven B.V. maakt op deze website gebruik van functionele -, analytische - en advertisingcookies. Op deze manier kunnen wij uw gebruik van onze website analyseren en kunnen wij uw voorkeuren onthouden. Door gebruik te blijven maken van onze website, geeft u toestemming en gaat u akkoord met het gebruik van de cookies. U kunt het gebruik van cookies weigeren, door uw standaard browserinstellingen hierop aan te passen. Meer informatie kunt u vinden in onze cookieverklaring.