Ons team

Improven streeft naar duurzaam resultaat. Dit doen wij met een professionele organisatie die niet gelooft in gemakkelijk succes maar in getalenteerde professionals die veel willen en kunnen bereiken. Onze consultants werken hard, beschikken over de juiste kennis en ervaring en gaan goede en duurzame relaties aan met business partners en klanten. Op deze manier leveren wij in ieder project weer een zinvolle bijdrage aan de lange termijn verbetering van de prestaties van onze klanten.

Eén bedrijfscultuur is bij Improven het gevolg van bijna honderd authentieke mensen. Gezamenlijke successen zijn het resultaat van de inzet van individuele competenties in professionele teams.

Alex van Oeveren

Consultant to the Firm

+31 (0)6 48 03 52 90

alex.van.oeveren@improven.nl

LinkedIn

Ana Rekar

Young improven consultant

+31 (0)6 10 11 71 58

ana.rekar@Improven.nl

Linkedin

Andjnie Patti

Consultant

+31 (0) 6 22 85 48 03

Andjnie.Patti@improven.nl

LinkedIn

Andre van Hofwegen

Managing Consultant

+31 (0)6 20 49 09 82

andre.van.hofwegen@improven.nl

LinkedIn

André Jansen

Consultant to the Firm

+31 (0) 6 22 24 05 46

andre.jansen@improven.nl

Linkedin

Arthur Tomassen

Consultant

+31 (0)6 40 38 47 76

arthur.tomassen@improven.nl

Linkedin

Ashante Pocorni

Consultant to the Firm

+31 (0) 6 53321199

Ashante.Pocorni@improven.nl

Linkedin

Astrid van Noortwijk

Account Director

+31 (0)6 53 16 20 75

astrid.van.noortwijk@improven.nl

LinkedIn

Bibi Looijestijn

Young Improven Consultant

+31 (0)6 40 01 94 59

bibi.looijestijn@improven.nl

LinkedIn

Boudewijn van den Dool

Managing Consultant

+31 (0)6 51 68 37 64

boudewijn.van.den.dool@improven.nl

LinkedIn

Britt Lardée

Young Improven Consultant

+31 (0)6 30 48 68 66

britt.lardee@improven.nl

Linkedin

Catharina Verkerk

Consultant to the Firm

+31 (0)6 33 93 11 45

catharina.verkerk@improven.nl

Linkedin

Catherine Clot

Young Improven Consultant

+31 (0)6 52 31 62 09

catherine.clot@improven.nl

Linkedin

Chantal van Zeeland

Young improven consultant

+31 (0)6 13 11 07 13

chantal.van.zeeland@improven.nl

Linkedin

Colin Vreeken

Consultant

+31 (0)6 83 01 21 00

colin.vreeken@improven.nl

LinkedIn

Daphne Taekema

Young Improven Consultant

+31 (0)6 82 87 21 92

daphne.taekema@improven.nl

Linkedin

David Dorrestein

Young improven consultant

+31 (0)6 82 09 62 08

david.dorrestein@Improven.nl

Linkedin

Denice Overeinder

Senior Consultant

+31 (0)6 18 11 46 17

denice.overeinder@improven.nl

Linkedin

Dragan Jacobi

Consultant to the Firm

+31 (0)6 50 83 64 36

dragan.jacob@improven.nl

Linkedin

Eelco Nijholt

Principal Consultant

+31 (0)6 23 26 59 93

eelco.nijholt@improven.nl

LinkedIn

Egbert Vroomman

Consultant to the Firm

+31 (0)6 52 86 06 58

egbert.vroomman@improven.nl

LinkedIn

Elise Kesselaar

Consultant

+31 (0)6 51 04 85 93

elise.kesselaar@improven.nl

LinkedIn

Eric Wubs

Consultant

+31 (0)6 11 77 38 65

eric.wubs@improven.nl

Linkedin

Erik Pieterse

Principal Consultant

+31 (0)6 51 65 91 56

erik.pieterse@improven.nl

LinkedIn

Erik Scholten

Consultant to the Firm

+31 (0)6 47 03 38 02

erik.scholten@improven.nl

Linkedin

Erik de Graaff

Consultant to the Firm

+31 (0)6

erik.de.graaff@improven.nl

LinkedIn

Frank van den Bos

Managing Consultant

+31 (0)6 20 95 64 13

frank.van.den.bos@improven.nl

LinkedIn

Franka Buitenhuis

Young improven consultant

+31 (0)6 34 33 64 75

franka.buitenhuis@Improven.nl

Linkedin

Frans Peek

Partner Improven Search & Interim

+31 (0)6 82 06 32 41

frans.peek@improven.nl

LinkedIn

Gerrit-Jan Bierhof

Senior Consultant

+31 (0) 6 82 85 84 73

gerritjan.bierhof@improven.nl

LinkedIn

Guido Anninga

Associate Partner

+31 (0)6 53 60 85 78

guido.anninga@improven.nl

LinkedIn

Guido van Lammeren

Consultant to the Firm

+31 (0)6 10 74 25 21

guido.van.lammeren@Improven.nl

Linkedin

Igor Buszta

Director Business Risk Services

+31 (0)6 46 00 31 57

igor.buszta@improven.nl

LinkedIn

Inge Ribbert

Consultant to the Firm

+31 (0)6 10 77 99 09

inge.ribbert@Improven.nl

Linkedin

Ivo Heijtel

Senior Consultant

+31 (0)6 51 63 73 11

Ivo.Heijtel@improven.nl

Linkedin

Jacco van de Griek

Senior Consultant

+31 (0)6 11 52 98 20

jacco.van.de.griek@improven.nl

LinkedIn

Jaleesa Breinburg

Human Resources Assistent

+31 (0)6 30 24 44 06

jaleesa.breinburg@improven.nl

linkedIn

Jan Bloem

Consultant to the Firm

+31 (0)6 53 63 63 06

jan.bloem@improven.nl

LinkedIn

Jan Bosman

Managing Partner

+31 (0)6 55 80 18 81

jan.bosman@improven.nl

LinkedIn

Jan Kamp

Consultant to the Firm

+31 (0)6 51 40 93 86

jan.kamp@improven.nl

Linkedin

Jan Sinoo

Partner Improven Search & Interim

+31 (0)6 57 88 69 73

jan.sinoo@improven.nl

LinkedIn

Jan van den Belt

Consultant to the Firm

+31 (0)6 53 78 40 42

jan.van.den.belt@improven.nl

Linkedin

Jasper van der Sman

Young Improven Consultant

+31 (0)6 10 10 01 40

Jasper.vandersman@Improven.nl

Linkedin

Jelmer Veldman

Young Improven Consultant

+31 (0)6 36 54 11 77

jelmer.veldman@improven.nl

Linkedin

Joost Verkaik

Young improven consultant

+31 (0)6 23 48 76 24

joost.verkaik@Improven.nl

Linkedin

Laszlo Nagy

Director

+31 (0)6 53 36 11 11

laszlo.nagy@improven.nl

LinkedIn

Laura Hilhorst

Young Improven Consultant

+31 (0)6 36 54 11 77

laura.hilhorst@improven.nl

Linkedin

Linsey Vluggen

Senior Consultant

+31 (0)62 22 65 375

linsey.vluggen@improven.nl

LinkedIn

Lisa Verkaik

Consultant

+31 (0)6 22 35 74 01

lisa.verkaik@improven.nl

LinkedIn

Liselotte Lenstra

Sales manager

+31 (0)6 83 13 63 40

Liselotte.Lenstra@Improven.nl

LinkedIn

Lodewijk Hartman

Consultant to the Firm

+31 (0)6 12 34 42 92

lodewijk.hartman@Improven.nl

Linkedin

Lorentz Perdon

Senior Consultant

+31 (0)6 57 09 25 05

lorentz.perdon@improven.nl

Linkedin

Louis de Koning

Partner

+31 (0)6 53 78 56 57

louis.de.koning@improven.nl

LinkedIn

Léon Lasker

Principal Consultant

+31 (0)6 23 27 81 43

Léon.Lasker@improven.nl

Linkedin

Maarten Mookhoek

Principal Consultant

+31 (0)6 51 67 03 71

maarten.mookhoek@improven.nl

LinkedIn

Maarten van Weeghel

Partner

+31 (0)6 12 99 95 75

maarten.van.weeghel@improven.nl

LinkedIn

Manon de Bree

Consultant

+31 (0)6 20 52 04 83

manon.de.bree@Improven.nl

LinkedIn

Mark Peeters

Senior Consultant

+31 (0) 6 82 87 50 51

mark.peeters@improven.nl

LinkedIn

Martijn Visser

Young Improven Consultant

+31 (0)6 20 45 01 32

martijn.visser@improven.nl

Linkedin

Martine Oudmaijer

Secretaresse

+31 (0)6 45 75 22 90

martine.oudmaijer@improven.nl

Linkedin

Masha Plooij-Hennequin

Partner

+31 (0)6 20 60 43 25

masha.hennequin@improven.nl

Linkedin

Matthijs Bennemeer

Young Improven Consultant

+31 (0)6 40 63 70 87

matthijs.bennemeer@improven.nl

LinkedIn

Maud Bruijs

Young Improven Consultant

+31 (0)6 22 04 2 5 88

maud.bruijs@improven.nl

Linkedin

Michel Hoeijmans

Managing Consultant

+31 (0)6 13 36 07 21

michel.hoeijmans@improven.nl

LinkedIn

Michel Kuipers

Associate Partner

+31 (0)6 38 09 38 91

michel.kuipers@improven.nl

LinkedIn

Michelle van Kuijzen

Young Improven Consultant

+31 (0)6 21 65 90 66

michelle.van.kuijzen@improven.nl

Linkedin

Mignon Weg

Marketing, Recruitment, HR

+31 (0)6 26 95 69 90

mignon.weg@improven.nl

Linkedin

Minke Apontoweil

Partner Improven Search & Interim

+31 (0)6 38 72 77 26

minke.apontoweil@improven.nl

LinkedIn

Miranda Mandic

Consultant to the Firm

+31 (0)6 25 12 10 13

miranda.mandic@Improven.nl

Linkedin

Nico de Ruiter

Senior Consultant

+31 (0)6 82 60 71 05

nico.de.ruiter@improven.nl

LinkedIn

Niels van Opzeeland

Consultant to the firm

+31 (0)6 46 11 27 52

niels.van.opzeeland@improven.nl

Linkedin

Nina Wieringa

Young Improven Consultant

+31 (0)6 40 05 28 983

nina.wieringa@improven.nl

LinkedIn

Onno Witberg

Marketing, Recruitment, HR

+31 (0)6 10 16 73 68

onno.witberg@improven.nl

Linkedin

Oscar van Leeuwen

Partner

+31 (0)6 53 54 16 93

oscar.van.leeuwen@improven.nl

LinkedIn

Pim van Dommelen

Young improven consultant

+31 (0)6 24 27 97 37

pim.van.dommelen@Improven.nl

Linkedin

Ramon van den Heuvel

Partner

+31 (0)6 10 89 68 79

ramon.van.den.heuvel@improven.nl

LinkedIn

Reno Seegers

Consultant

+31 (0)6 10 15 56 26

reno.seegers@Improven.nl

Linkedin

Robbert Vermeire

Young improven consultant

+31 (0)6 82 09 90 50

robbert.vermeire@Improven.nl

Linkedin

Sigrid Jansen

Young improven consultant

+31 (0)6 41 20 44 67

sigrid.jansen@improven.nl

Linkedin

Süheyla Vurel

Consultant

+31 (0)6 82 09 58 59

suheyla.vurel@Improven.nl

Linkedin

Tanja te Pas

Human Resources Adviseur

+31 (0)6 20 95 73 46

tanja.te.pas@improven.nl

Linkedin

Tim Hengeveld

Young Improven Consultant

+31 (0)6 82 19 6116

tim.hengeveld@improven.nl

Linkedin

Tom van Nieuwkerk

Consultant to the firm

+31 (0)6 12 19 37 50

tom.van.nieuwkerk@improven.nl

LinkedIn

Viola van der Donk

Senior Consultant

+31 (0)6 10 04 16 93

viola.van.der.donk@improven.nl

Linkedin

Wilbert Poppink

Young Improven Consultant

+31 (0)6 50 05 93 54

wilbert.poppink@improven.nl

Linkedin

Willem-Jan Vos

Consultant

+31 (0) 6 5311 2324

willem-jan.vos@improven.nl

Linkedin

Wilma Oostveen

Hoofd Administratie

+31 (0) 88 276 3000

wilma.oostveen@improven.nl

Linkedin

Wouter Bruel

Young Improven Consultant

+31 (0)6 13 82 19 90

wouter.bruel@improven.nl

LinkedIn

Xander Snijders

Managing Consultant

+31 (0)6 47 12 80 84

xander.snijders@improven.nl

LinkedIn

Belangrijke wijziging voor toestemming voor cookies

Improven B.V. maakt op deze website gebruik van functionele -, analytische - en advertisingcookies. Op deze manier kunnen wij uw gebruik van onze website analyseren en kunnen wij uw voorkeuren onthouden. Door gebruik te blijven maken van onze website, geeft u toestemming en gaat u akkoord met het gebruik van de cookies. U kunt het gebruik van cookies weigeren, door uw standaard browserinstellingen hierop aan te passen. Meer informatie kunt u vinden in onze cookieverklaring.