Ons team

Improven streeft naar duurzaam resultaat. Dit doen wij met een professionele organisatie die niet gelooft in gemakkelijk succes maar in getalenteerde professionals die veel willen en kunnen bereiken. Onze consultants werken hard, beschikken over de juiste kennis en ervaring en gaan goede en duurzame relaties aan met business partners en klanten. Op deze manier leveren wij in ieder project weer een zinvolle bijdrage aan de lange termijn verbetering van de prestaties van onze klanten.

Eén bedrijfscultuur is bij Improven het gevolg van bijna honderd authentieke mensen. Gezamenlijke successen zijn het resultaat van de inzet van individuele competenties in professionele teams.

Andjnie Patti

Consultant

+31 (0) 6 22 85 48 03

Andjnie.Patti@improven.nl

LinkedIn

Andre van Hofwegen

Managing Consultant

+31 (0)6 20 49 09 82

andre.van.hofwegen@improven.nl

LinkedIn

Anneloes Groen

Consultant

+31 (0)6 52 75 88 94

Anneloes.Groen@improven.nl

LinkedIn

Arthur Tomassen

Consultant

+31 (0)6 40 38 47 76

arthur.tomassen@improven.nl

Linkedin

Ashante Pocorni

Consultant to the Firm

+31 (0) 6 53321199

Ashante.Pocorni@improven.nl

Linkedin

Astrid van Noortwijk

Managing Consultant

+31 (0)6 53 16 20 75

astrid.van.noortwijk@improven.nl

LinkedIn

Bart Debats

Product Manager DeSI

+31 (0)6 13 34 53 13

bart.debats@improven.nl

Linkedin

Bibi Looijestijn

Young Improven Consultant

+31 (0)6 40 01 94 59

bibi.looijestijn@improven.nl

LinkedIn

Colin Vreeken

Young Improven Consultant

+31 (0)6 83 01 21 00

colin.vreeken@improven.nl

LinkedIn

Dashne Faraj

Consultant

+31 (0) 88 276 3000

dashne.faraj@improven.nl

LinkedIn

Denice Overeinder

Consultant

+31 (0)6 18 11 46 17

denice.overeinder@improven.nl

Linkedin

Dennis Wustefeld

Consultant to the Firm

+31 (0)6 11 62 86 07

Dennis.Wustefeld@improven.nl

LinkedIn

Deon Nugteren

Senior Consultant

+31 (0)6 143 917 39

deon.nugteren@improven.nl

Linkedin

Eelco Nijholt

Senior Consultant

+31 (0)6 23 26 59 93

eelco.nijholt@improven.nl

LinkedIn

Egbert Vroomman

Consultant to the Firm

+31 (0)6 52 86 06 58

egbert.vroomman@improven.nl

LinkedIn

Elise Kesselaar

Young Improven Consultant

+31 (0)6 51 04 85 93

elise.kesselaar@improven.nl

LinkedIn

Erik Pieterse

Principal Consultant

+31 (0)6 51 65 91 56

erik.pieterse@improven.nl

LinkedIn

Erik Scholten

Consultant to the Firm

+31 (0)6 47 03 38 02

erik.scholten@improven.nl

Linkedin

Ferdi Braakman

Consultant

31 (0) 6 82 47 50 52

ferdi.braakman@improven.nl

LinkedIn

Frank van den Bos

Managing Consultant

+31 (0)6 20 95 64 13

frank.van.den.bos@improven.nl

LinkedIn

Freek Vermeulen

Consultant

+31 (0)6 83 10 04 21

Freek.vermeulen@Improven.nl

LinkedIn

Gerwin van Haarlem

Principal Consultant

+31 (0)6 10 23 29 42

gerwin.van.haarlem@improven.nl

LinkedIn

Guido Anninga

Associate Partner

+31 (0)6 53 60 85 78

guido.anninga@improven.nl

LinkedIn

Guido Rademakers

Consultant

+31 (0)6 82 47 98 96

guido.rademakers@improven.nl

LinkedIn

Harmen Jansen

Managing Consultant

+31 (0)6 12 09 14 36

harmen.jansen@improven.nl

Linkedin

Huub Leurink

Young Improven Consultant

+31 (0)6 20 30 55 76

huub.leurink@improven.nl

Linkedin

Ivo Heijtel

Senior Consultant

+31 (0)6 51 63 73 11

Ivo.Heijtel@improven.nl

Linkedin

Jacco van de Griek

Consultant

+31 (0)6 11 52 98 20

jacco.van.de.griek@improven.nl

LinkedIn

Jaleesa Breinburg

Human Resources Assistent

+31 (0)6 30 24 44 06

jaleesa.breinburg@improven.nl

linkedIn

Jan Bloem

Consultant to the Firm

+31 (0)6 53 63 63 06

jan.bloem@improven.nl

LinkedIn

Jan Bosman

Managing Partner

+31 (0)6 55 80 18 81

jan.bosman@improven.nl

LinkedIn

Jan Kamp

Consultant to the Firm

+31 (0)6 51 40 93 86

jan.kamp@improven.nl

Linkedin

Jan van den Belt

Consultant to the Firm

+31 (0)6 53 78 40 42

jan.van.den.belt@improven.nl

Linkedin

Joeri Visser

Young Improven Consultant

+31 (0)6 82 54 01 43

joeri.visser@improven.nl

LinkedIn

Jurre Tersteeg

Consultant

+31 (0)6 57 88 70 46

jurre.tersteeg@improven.nl

LinkedIn

Kevin Hermes

Consultant

+31 (0)6 83 06 45 01

kevin.hermes@Improven.nl

LinkedIn

Laszlo Nagy

Director

+31 (0)6 53 36 11 11

laszlo.nagy@improven.nl

LinkedIn

Linsey Vluggen

Consultant

+31 (0)62 22 65 375

linsey.vluggen@improven.nl

LinkedIn

Lisa Verkaik

Consultant

+31 (0)6 22 46 41 40

lisa.verkaik@improven.nl

LinkedIn

Liselotte Lenstra

Sales manager

+31 (0)6 83 13 63 40

Liselotte.Lenstra@Improven.nl

LinkedIn

Lorentz Perdon

Consultant

+31 (0)6 57 09 25 05

lorentz.perdon@improven.nl

Linkedin

Louis de Koning

Partner

+31 (0)6 53 78 56 57

louis.de.koning@improven.nl

LinkedIn

Léon Lasker

Senior Consultant

+31 (0)6 23 27 81 43

Léon.Lasker@improven.nl

Linkedin

Maarten Mookhoek

Principal Consultant

+31 (0)6 51 67 03 71

maarten.mookhoek@improven.nl

LinkedIn

Maarten van Weeghel

Partner

+31 (0)6 12 99 95 75

maarten.van.weeghel@improven.nl

LinkedIn

Manon Warrink

Young Improven Consultant

+31 (0)6 40 00 64 48

Manon.Warrink@improven.nl

LinkedIn

Marnix Pilon

Consultant

+31 (0)6 12 32 20 08

marnix.pilon@improven.nl

Linkedin

Martijn Bronder

Young Improven Consultant

+31 (0)6 12 69 14 92

Martijn.Bronder@improven.nl

Linkedin

Martine Oudmaijer

Secretaresse

+31 (0)6 45 75 22 90

martine.oudmaijer@improven.nl

Linkedin

Masha Plooij-Hennequin

Partner

+31 (0)6 20 60 43 25

masha.hennequin@improven.nl

Linkedin

Matthijs Bennemeer

Young Improven Consultant

+31 (0)6 40 63 70 87

matthijs.bennemeer@improven.nl

LinkedIn

Maud Bruijs

Young Improven Consultant

+31 (0)6 22 04 2 5 88

maud.bruijs@improven.nl

Linkedin

Michel Hoeijmans

Principal Consultant

+31 (0)6 13 36 07 21

michel.hoeijmans@improven.nl

LinkedIn

Michelle van Kuijzen

Young Improven Consultant

+31 (0)6 21 65 90 66

michelle.van.kuijzen@improven.nl

Linkedin

Michiel Smit

Young Improven Consultant

+31 (0)6 83 15 80 04

michiel.smit@improven.nl

LinkedIn

Mignon Weg

Marketing, Recruitment, HR

+31 (0)6 26 95 69 90

mignon.weg@improven.nl

Linkedin

Nico de Ruiter

Senior Consultant

+31 (0)6 82 60 71 05

nico.de.ruiter@improven.nl

LinkedIn

Niels van Opzeeland

Consultant to the firm

+31 (0)6 46 11 27 52

niels.van.opzeeland@improven.nl

Linkedin

Nina Wieringa

Young Improven Consultant

+31 (0)6 40 05 28 983

nina.wieringa@improven.nl

LinkedIn

Oscar van Leeuwen

Partner

+31 (0)6 53 54 16 93

oscar.van.leeuwen@improven.nl

LinkedIn

Paul Kelder

Consultant to the Firm

+31 (0)6 31 63 99 52

paul.kelder@improven.nl

Linkedin

Pien Uittenbogaard

Young Improven Consultant

+ 31(0)6 55 75 41 61

pien.uittenbogaard@improven.nl

LinkedIn

Quincy Diepeveen

Young Improven Consultant

+31 (0)6 83029586

quincy.diepeveen@improven.nl

LinkedIn

Ramon van den Heuvel

Partner

+31 (0)6 10 89 68 79

ramon.van.den.heuvel@improven.nl

LinkedIn

Rik van Houten

Consultant

+31 (0) 6 220 476 15

rik.van.houten@improven.nl

LinkedIn

Susan van Silfhout

Senior Consultant

31 (0) 6 28 53 22 39

susan.van.silfhout@improven.nl

LinkedIn

Tanja te Pas

Human Resources Adviseur

+31 (0)6 20 95 73 46

tanja.te.pas@improven.nl

Linkedin

Thomas Rep

Young Improven Consultant

+31 (0)6 12 02 18 57

thomas.rep@improven.nl

LinkedIn

Tom van Nieuwkerk

Consultant to the firm

+31 (0)6 12 19 37 50

tom.van.nieuwkerk@improven.nl

LinkedIn

Viola van der Donk

Senior Consultant

+31 (0)6 10 04 16 93

viola.van.der.donk@improven.nl

Linkedin

Wilco Karelse

Senior Consultant

+31 (0)6 40 44 38 78

wilco.karelse@improven.nl

LinkedIn

Willem-Jan Vos

Consultant

+31 (0) 6 5311 2324

willem-jan.vos@improven.nl

Linkedin

Wilma Oostveen

Hoofd Administratie

+31 (0) 88 276 3000

wilma.oostveen@improven.nl

Linkedin

Wouter Bruel

Young Improven Consultant

+31 (0)6 13 82 19 90

wouter.bruel@improven.nl

LinkedIn

Belangrijke wijziging voor toestemming voor cookies

Improven B.V. maakt op deze website gebruik van functionele -, analytische - en advertisingcookies. Op deze manier kunnen wij uw gebruik van onze website analyseren en kunnen wij uw voorkeuren onthouden. Door gebruik te blijven maken van onze website, geeft u toestemming en gaat u akkoord met het gebruik van de cookies. U kunt het gebruik van cookies weigeren, door uw standaard browserinstellingen hierop aan te passen. Meer informatie kunt u vinden in onze cookieverklaring.